Zapewniamy dokładną informację!

Doskonale znamy Disneyland Paris i jesteśmy jego fanami! Na wszystkie pytania staramy się szybko i rzeczowo odpowiadać. Chętnie doradzimy: jaką wybrać długość pobytu, który hotel będzie najbardziej odpowiedni, podpowiemy jak korzystać z atrakcji albo jakie świadczenia dodatkowe warto zamówić wcześniej, a które dopiero na miejscu.

Wyjazdy indywidualne

 

Nasza specjalność to całe pakiety z zakwaterowaniem i biletami wstępu do Disneyland Paris. Dowolne terminy i długości pobytów. Ceny uzależnione od sezonu i dnia przyjazdu. Zawsze aktualne promocje cenowe i niezwykle atrakcyjne zniżki przy wcześniejszej rezerwacji.

Oferujemy wszystkie kategorie zakwaterowania i różne rodzaje wyżywienia, zarówno w hotelach Disneya (na terenie Disneyland Paris), jak i w okolicznych hotelach partnerskich.

Proponujemy dojazd własny lub zorganizowany.

Potrzebujesz doradztwa lub informacji? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz

Wyjazdy jako prezent lub nagroda

 

Szukasz niezapomnianego prezentu dla dziecka? Na urodziny, dzień dziecka, komunię, pod choinkę lub z innej okazji? Sprezentuj bon na wyjazd do Disneyland Paris z możliwością regulowania wartości.

A może poszukujesz nagród w konkursach, akcjach marketingowych i promocyjnych? Polecamy nasze bony z elastyczną datą wyjazdu i dopasowane do budżetu.

Jeśli chcesz zamówić bon - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz

Wyjazdy dla firm, incentive

 

Chcesz zorganizować wyjazd firmowy / incentive – spotkanie dla pracowników, konferencję lub prezentację zakończoną wspaniałą integracją w parku rozrywki i wspólną zabawą? Powierz to specjalistom! Zajmiemy się całą organizacją, począwszy od poznania potrzeb, poprzez przygotowanie agendy i logistyki aż po profesjonalną realizację. Disneyland Paris posiada doskonałe zaplecze konferencyjne z możliwością organizacji spotkań dla dowolnej liczby uczestników.

W Disneyland Paris wszystko jest możliwe, nawet gra w golfa na własnych polach golfowych.

Umów się z naszym doradcą! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz