Wyżywienie - warto wiedzieć

 

W proponowanych przez nas hotelach rezerwujemy różne opcje wyżywienia. Najczęściej występujące warianty (niektóre z nich występują tylko w ramach okresowych promocji)

#bez wyżywienia (U) – to rezerwacja samego zakwaterowania, bez żadnych posiłków w cenie

#ze śniadaniem w hotelu formie kontynentalnego bufetu (G) 

#opcja wg programu / Halfboard Light (X) - posiłki poza hotelem, czyli małe śniadanie na terenie parku (np. croissant, muffin, ciepły napój) i kupon na drugi posiłek (menu) 

#opcja 2 posiłki dziennie (śniadanie w hotelu i bon na drugi posiłek). 

Wybrana opcja wyżywienia obowiązuje na cały pobyt (liczba posiłków = liczba nocy) dla wszystkich osób powyżej 3 lat. 

W celu wcześniejszego zaplanowania kosztów istnieje możliwość wykupienia bonów żywieniowych na 3 różnych poziomach cenowych (które wyznaczają rodzaj menu oraz wybór restauracji z których można korzystać w ramach danej opcji). Bony kupowane w przedsprzedaży są o ok 15% tańsze niż na miejscu.

Dodatkowo zachęcamy do rezerwacji posiłków z bohaterami bajek Disneya, księciem lub księżniczką oraz kolacji z Dzikiego Zachodu podczas Buffalo Bill Wild West Show. Dla jubilatów - podczas posiłków można zamówić tort urodzinowy.

Ze względu na duże obłożenie restauracji zalecamy rezerwację stolika na konkretną godzinę (rezerwacji można dokonać w hotelowym concierge lub w punktach informacji). Jest to szczególnie istotne przy wykupieniu posiłku z bohaterami bajek. Postacie występują tylko w określonych godzinach i ze względu na kolejki do restauracji, wcześniejsza rezerwacja stolika na możliwie najwcześniejszą godzinę występów jest wręcz wymagana. Pozwoli to zaoszczędzić cenny czas. Bajkowi bohaterowie pojawiają się i zmieniają co kilkanaście minut. Chętnie pozują do zdjęć oraz wpisują się do pamiętników. Nie ma możliwości zamówienia konkretnego bohatera. 

Jeśli mieszkają Państwo w jednym z hoteli Disneya i zarezerwowali Państwo u nas bony żywieniowe na obiadokolacje prosimy okazać je kelnerowi przed złożeniem zamówienia. Bony można realizować w wybranych restauracjach na terenie Disneyland Paris oraz w restauracjach hotelowych. Godziny posiłków ustalają Państwo sami.