Przedstawienia - warto wiedzieć.

 

Dokładne terminy przedstawień i parad otrzymają Państwo po przybyciu do hotelu lub na ulotkach bezpośrednio w Parku. Część przedstawień ma charakter sezonowy i związana jest z najnowszymi produkcjami filmowymi Disneya. 

Przedstawienia - w teatrach na terenie Disneyland Park są bezpłatne, ale wcześniej trzeba uzyskać bilety, które są rozdawane w określonych godzinach przed wejściem do danego teatru. Przedstawienia stanowią ogromną atrakcję dla najmłodszych Gości - są to barwne i niezwykle efektowne występy z udziałem aktorów i tancerzy. Gorąco zachęcamy do udziału!

Bajkowe Parady - bohaterowie bajek Disneya tworzą barwny korowód wędrujący przez Park. To jedna z największych atrakcji Parku Rozrywki!  Parady odbywają się zarówno na terenie Disneyland Park i Walt Disney Studios Park – program parad otrzymają Państwo na miejscu w aktualnych ulotkach informacyjnych.

Polecamy zwłaszcza okazałą paradę popołudniową w Disneyland Park (Main Street, USA), która odbywa się tylko raz dziennie i nie można jej opuścić! Dodatkowo na terenie Walt Disney Studios Park odbywa się Disney Cinema Parade. Aby zagwarantować sobie dobrą widoczność polecamy zajmowanie miejsc na kwadrans przed rozpoczęciem parady.

Spektakularne pokazy sztucznych ogni – to wieczorne widowiska multimedialne pełne magicznych świateł, fajerwerków i muzyki – odbywają się sezonowo, zgodnie z aktualnym programem atrakcji.

Imprezy okazjonalne – Disneyland Paris organizuje okolicznościowe imprezy tematyczne, związane np. z kolejnymi jubileuszami Parku, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, lub tylko w październiku - Halloween Festival. Wizyta w takim okresie jest szczególnie atrakcyjna, gdyż Park jest specjalnie udekorowany oraz odbywają się wyjątkowe przedstawienia i parady. Nawet kolejna wizyta w Disneyland Paris w takim szczególnym okresie będzie zupełnie nowym, innym przeżyciem!