Hotele - warto wiedzieć

 

Zameldowanie w hotelu (check-in): doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00. Wtedy otrzymają Państwo klucze do swojego pokoju. Jeśli przyjadą Państwo wcześniej – można zdeponować bagaż w bezpłatnej przechowalni w hotelu (oprócz Disney’s Davy Crockett Ranch®).

Wymeldowanie z hotelu (check-out): pokoje należy opuścić w dniu odjazdu do godziny 11.00. Aby skorzystać z serwisu „Express Check-out” i uniknąć długiego czekania w kolejce, należy przy meldowaniu się podać w recepcji numer karty kredytowej (na pokrycie lokalnych wydatków). Po wymeldowaniu proponujemy zdeponowanie bagażu w przechowalni hotelowej i dalsze korzystanie z atrakcji Disneyland Paris®. Goście suit i Castle Club mogą korzystać z oddzielnych recepcji w hotelach.

OPŁACA SIĘ BYĆ DZIECKIEM! w hotelach Disneya dzieci traktowane są specjalnie. Również pod względem finansowym. Maluchy do 6 lat nocują za darmo i nie płacą za wstęp do Disneyland Paris. A dla dzieci od 7 do 11 lat gwarantujemy bardzo atrakcyjne zniżki i promocje na pakiety!