Dodatki

 

Wyjazd do Disneyland Paris może być jeszcze ciekawszy! Bo atrakcje to nie wszystko… 

Zaplanuj z wyprzedzeniem każdy dzień – chętnie w tym pomożemy. 

Zarezerwuj: 

Posiłek z księciem lub z księżniczką w eleganckiej restauracji L'Auberge de Cendrillon w Fantasyland. Idealny na specjalne uroczystości, jak np. wyjątkowe urodziny w Disneyland Paris! A przy takiej okazji nie może zabraknąć zamówionego wcześniej czekoladowego tortu!

Posiłek z bajkowymi bohaterami. Zabawa przy stole z Myszką Miki, Psem Pluto lub wieloma innymi postaciami z bajek Disneya gwarantuje niesamowitą radość każdemu dziecku. To trzeba przeżyć i zobaczyć. Bohaterowie zabawiają dzieci, wpisują się do pamiętników lub po prostu się wygłupiają. To jest śmiechu warte!

Buffalo Bill’s Wild West Show - wieczorne przedstawienie w stylu rodeo, w którym występują Indianie i kowboje oraz można być świadkiem pojedynków, napadu na dyliżans, polowania na bizony i innych scen z Dzikiego Zachodu. Oczywiście z dużą dawką humoru, wszak jesteśmy w Disneyland Paris! Spektakle odbywają się zazwyczaj w dwóch turach o godz. 18.30 i 21.30 i trwają ok. 1,5 godziny. Podczas przedstawienia serwowane jest specjalne menu z Dzikiego Zachodu (również menu dziecięce). Przedstawienie jest płatne dodatkowo, ale przy wcześniejszej rezerwacji można zaoszczędzić w stosunku do cen na miejscu. Show odbywa się na terenie Disney Village®. Ze względu na kurz podczas pokazów żywych zwierząt przedstawienie nie jest polecane osobom ze schorzeniami górnych dróg oddechowych oraz dla małych dzieci, które boją się ciemności lub strzałów.

Te dodatki warto zamówić razem z pakietem, tak aby nie było za późno. Liczba miejsc jest mocno ograniczona! Po przyjeździe na miejsce wystarczy potwierdzić godzinę i wybrać stolik (można tego dokonać np. przez hotelowy concierge). Praktyczna wskazówka: zalecamy rezerwację stolika na możliwie najwcześniejszą godzinę i przybycie do restauracji odpowiednio wcześniej. 

Ponadto dodatkowo możesz zarezerwować u nas:

  • Transfery z lotniska i z powrotem;
  • Hotel w centrum Paryża i kartę Paris Visite na przejazdy komunikacją miejską;
  • Wynajem samochodu;
  • Rejs po Sekwanie z kolacją na statku;
  • A dla dorosłych: wizytę w jednym ze słynnych paryskich kabaretów (z możliwością kolacji podczas przedstawienia!)
  • Oraz wiele innych atrakcji w samym Paryżu i okolicach;